SigortaPati.com Nedir?

SigortaPati.com, Türkiye’nin Evcil Hayvan Sigortalarını online olarak sunan ilk platformudur. SigortaPati.com, sizin için tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırıp, en doğru Pati Sağlık Sigortasını seçmenize ve satın almanıza olanak sağlar. SigortaPati.com, sadece bu amaç için kurulmuştur.

SigortaPati.com'un çıkış noktası, yaşantımızda önemli bir yere sahip ve ailemizin bir üyesi olan evcil dostlarımızın, her türlü sağlık problemlerinde yanlarında olmamızı sağlayan hizmetleri sunmaktır. Evcil dostlarımızın, her türlü sağlık problemi için evcil hayvan sigortası yapılması gün geçtikçe zorunluluk haline geldi. Bu amaçla kurulan SigortaPati.com, tüm seçenekleri kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sunarak evcil dostlarımızı güvence altına almanızı sağlamaktadır.

Tüm teminat, kapsam ve fiyatlara SigortaPati.com üzerinden anında ulaşabilir, 7/24 poliçenizi anında online satın alabilirsiniz.

Kendi sağlığımızı önemsediğimiz gibi evcil dostlarımızın sağlığını da önemsiyoruz . Evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını bugüne kadar karşılasak da onlar için bir sigorta satın alamıyorduk. Bundan sonra SigortaPati.com aracılığı ile kedi ve köpeklerimizin, acil veya acil olmayan sağlık masraflarını çok geniş yelpazede ve çok özel fiyatlarla güvence altına alabileceksiniz.

SigortaPati.com olarak, Sigortacılık alanında büyük bir tecrübeye sahip profesyonel ekibimiz, güçlü ve teknolojik alt yapımız ile tüm süreçlerde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siz ve Patili Dostlarımız, SigortaPati ailesine şimdiden hoşgeldiniz.

SigortaPati.com Ekibi

İletişim

Enki Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Nispetiye Mah. Gazi Güçnar Sok. No:4 Kat:4 Ofis No:10
Beşiktaş, İstanbul

[email protected]

Telefon:
0 212 705 24 24

Whatsapp:
0 212 705 24 24

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 09:00 – 18:30
Salı: 09:00 – 18:30
Çarşamba: 09:00 – 18:30
Perşembe: 09:00 – 18:30
Cuma: 09:00 – 18:30
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı